0
Items :
0
Subtotal :
€
0
View Cart
Check Out
Open Menu
Online Shop
Club News
Our Teams
Match Fixtures
Match Results
League of Ireland
Football for all
Small Kids 4 to 7 years
Photo Gallery
Our Club
Contacts
Pitch locations
Player Pathway
History
Philosophy
Ground Regulations
Main Sponsors
Business Supporters
Membership
League of Ireland
Online Shop
Club News
Our Teams
Match Fixtures
Match Results
League of Ireland
Football for all
Small Kids 4 to 7 years
Photo Gallery
Our Club
Contacts
Pitch locations
Player Pathway
History
Philosophy
Ground Regulations
Main Sponsors
Business Supporters
Membership
League of Ireland
Matches
Sat 23 Mar 2024
Sat
10:00
Enniskerry YC
v
Cabinteely FC
U-9 Silver - Wesley O'Neill (DDSL)
Berryfield
Sat
10:00
U-9 Silver - Wesley O'Neill (DDSL)
Enniskerry YC
vs
Cabinteely FC
Berryfield
Sat 10:00
U-9 Silver - Wesley O'Neill (DDSL)
Enniskerry YC
Cabinteely FC
Berryfield
Sat
10:00
Lourdes Celtic FC
v
Cabinteely FC
U-9 Yellow - Noel Mulhall (DDSL)
Sundrive Park
Sat
10:00
U-9 Yellow - Noel Mulhall (DDSL)
Lourdes Celtic FC
vs
Cabinteely FC
Sundrive Park
Sat 10:00
U-9 Yellow - Noel Mulhall (DDSL)
Lourdes Celtic FC
Cabinteely FC
Sundrive Park
Sat
10:00
Cherry Orchard FC
v
Cabinteely FC
U-10A - Darren Power (DDSL)
Elmdale Crescent
Sat
10:00
U-10A - Darren Power (DDSL)
Cherry Orchard FC
vs
Cabinteely FC
Elmdale Crescent
Sat 10:00
U-10A - Darren Power (DDSL)
Cherry Orchard FC
Cabinteely FC
Elmdale Crescent
Sat
10:00
Cabinteely FC
v
Larkview FC
U-8 Yellow - Tucker Hennessy (DDSL)
Kilbogget Park - Pitch 4
Sat
10:00
U-8 Yellow - Tucker Hennessy (DDSL)
Cabinteely FC
vs
Larkview FC
Kilbogget Park - Pitch 4
Sat 10:00
U-8 Yellow - Tucker Hennessy (DDSL)
Cabinteely FC
Larkview FC
Kilbogget Park - Pitch 4
Sat
10:00
Cabinteely FC
v
Beechwood FC
U-11A - Thomas McGuirk (DDSL)
Kilbogget Park - Pitch 5
D. Browne
Sat
10:00
U-11A - Thomas McGuirk (DDSL)
Cabinteely FC
vs
Beechwood FC
Kilbogget Park - Pitch 5
D. Browne
Sat 10:00
U-11A - Thomas McGuirk (DDSL)
Cabinteely FC
Beechwood FC
Kilbogget Park - Pitch 5
D. Browne
Sat
10:00
Manortown United FC
v
Cabinteely FC
U-10C - Ken Fitzgerald (DDSL)
5 Acres
Sat
10:00
U-10C - Ken Fitzgerald (DDSL)
Manortown United FC
vs
Cabinteely FC
5 Acres
Sat 10:00
U-10C - Ken Fitzgerald (DDSL)
Manortown United FC
Cabinteely FC
5 Acres
Sat
10:00
Cherry Orchard FC
v
Cabinteely FC
U-8 Red - Trevor Hughes (DDSL)
Elmdale Crescent
Sat
10:00
U-8 Red - Trevor Hughes (DDSL)
Cherry Orchard FC
vs
Cabinteely FC
Elmdale Crescent
Sat 10:00
U-8 Red - Trevor Hughes (DDSL)
Cherry Orchard FC
Cabinteely FC
Elmdale Crescent
Sat
10:15
Cabinteely FC
v
Blessington FC
U-14A1 - Graham Murphy (DDSL)
Kilbogget Park - Pitch 1
M. Moore
Sat
10:15
U-14A1 - Graham Murphy (DDSL)
Cabinteely FC
vs
Blessington FC
Kilbogget Park - Pitch 1
M. Moore
Sat 10:15
U-14A1 - Graham Murphy (DDSL)
Cabinteely FC
Blessington FC
Kilbogget Park - Pitch 1
M. Moore
Sat
10:30
Cabinteely FC
v
Cherry Orchard FC
U-15P - Anthony Moran (DDSL)
Kilbogget Park - Pitch 11
D. Flusk
Sat
10:30
U-15P - Anthony Moran (DDSL)
Cabinteely FC
vs
Cherry Orchard FC
Kilbogget Park - Pitch 11
D. Flusk
Sat 10:30
U-15P - Anthony Moran (DDSL)
Cabinteely FC
Cherry Orchard FC
Kilbogget Park - Pitch 11
D. Flusk
Sat
10:45
Leicester Celtic FC
v
Cabinteely FC
U-11C - Colm McMahon (DDSL)
Loreto Park
Sat
10:45
U-11C - Colm McMahon (DDSL)
Leicester Celtic FC
vs
Cabinteely FC
Loreto Park
Sat 10:45
U-11C - Colm McMahon (DDSL)
Leicester Celtic FC
Cabinteely FC
Loreto Park
Sat
11:15
Cabinteely FC
v
Rivermount Boys FC
U-11B1 - JP Howe (DDSL)
Kilbogget Park - Pitch 5
Sat
11:15
U-11B1 - JP Howe (DDSL)
Cabinteely FC
vs
Rivermount Boys FC
Kilbogget Park - Pitch 5
Sat 11:15
U-11B1 - JP Howe (DDSL)
Cabinteely FC
Rivermount Boys FC
Kilbogget Park - Pitch 5
Sat
11:15
Cabinteely FC
v
Bohemian FC
U-9 Red - Richie Byrne (DDSL)
Kilbogget Park - Pitch 4
Sat
11:15
U-9 Red - Richie Byrne (DDSL)
Cabinteely FC
vs
Bohemian FC
Kilbogget Park - Pitch 4
Sat 11:15
U-9 Red - Richie Byrne (DDSL)
Cabinteely FC
Bohemian FC
Kilbogget Park - Pitch 4
Sat
11:30
Cabinteely FC
v
Killegland AFC
U-15B - James O'Brien (DDSL)
Kilbogget Park - Pitch 1
M. Moore
Sat
11:30
U-15B - James O'Brien (DDSL)
Cabinteely FC
vs
Killegland AFC
Kilbogget Park - Pitch 1
M. Moore
Sat 11:30
U-15B - James O'Brien (DDSL)
Cabinteely FC
Killegland AFC
Kilbogget Park - Pitch 1
M. Moore
Sat
11:30
Cabinteely FC
v
Bohemian FC
U-12M - Jamie Brennan (DDSL)
Kilbogget Park - Pitch 6
D. Browne
Sat
11:30
U-12M - Jamie Brennan (DDSL)
Cabinteely FC
vs
Bohemian FC
Kilbogget Park - Pitch 6
D. Browne
Sat 11:30
U-12M - Jamie Brennan (DDSL)
Cabinteely FC
Bohemian FC
Kilbogget Park - Pitch 6
D. Browne
Sat
12:00
Cabinteely FC
v
Greystones United FC
U-16 DIV 1 - Stephen Gray (DDSL)
Kilbogget Park - Pitch 11
D. Flusk
Sat
12:00
U-16 DIV 1 - Stephen Gray (DDSL)
Cabinteely FC
vs
Greystones United FC
Kilbogget Park - Pitch 11
D. Flusk
Sat 12:00
U-16 DIV 1 - Stephen Gray (DDSL)
Cabinteely FC
Greystones United FC
Kilbogget Park - Pitch 11
D. Flusk
Sun 24 Mar 2024
Sun
10:00
Marks Celtic FC
v
Cabinteely FC
U-11 DIV 4 GIRLS - Jennie McGuirk (DDSL)
Butler Park - Tallaght
Sun
10:00
U-11 DIV 4 GIRLS - Jennie McGuirk (DDSL)
Marks Celtic FC
vs
Cabinteely FC
Butler Park - Tallaght
Sun 10:00
U-11 DIV 4 GIRLS - Jennie McGuirk (DDSL)
Marks Celtic FC
Cabinteely FC
Butler Park - Tallaght
Sun
10:00
Cabinteely FC
v
Cambridge FC
U-13 DIV 6 - Mark Carlin (DDSL)
Kilbogget Park - Pitch 11
Sun
10:00
U-13 DIV 6 - Mark Carlin (DDSL)
Cabinteely FC
vs
Cambridge FC
Kilbogget Park - Pitch 11
Sun 10:00
U-13 DIV 6 - Mark Carlin (DDSL)
Cabinteely FC
Cambridge FC
Kilbogget Park - Pitch 11
Sun
10:00
Cabinteely FC
v
Clondalkin Celtic FC
U-12 DIV 7 - Stefan Teehan (DDSL)
Kilbogget Park - Pitch 1
D. Browne
Sun
10:00
U-12 DIV 7 - Stefan Teehan (DDSL)
Cabinteely FC
vs
Clondalkin Celtic FC
Kilbogget Park - Pitch 1
D. Browne
Sun 10:00
U-12 DIV 7 - Stefan Teehan (DDSL)
Cabinteely FC
Clondalkin Celtic FC
Kilbogget Park - Pitch 1
D. Browne
Sun
10:00
Cabinteely FC
v
Knocklyon United FC
U-12 DIV 2 GIRLS - Mike Wride (DDSL)
Kilbogget Park - Pitch 6
P. Thompson
Sun
10:00
U-12 DIV 2 GIRLS - Mike Wride (DDSL)
Cabinteely FC
vs
Knocklyon United FC
Kilbogget Park - Pitch 6
P. Thompson
Sun 10:00
U-12 DIV 2 GIRLS - Mike Wride (DDSL)
Cabinteely FC
Knocklyon United FC
Kilbogget Park - Pitch 6
P. Thompson
Sun
10:00
Cabinteely FC
v
Ballyoulster United
U-8 Silver - Tom Hickey (DDSL)
Kilbogget Park - Pitch 4
Sun
10:00
U-8 Silver - Tom Hickey (DDSL)
Cabinteely FC
vs
Ballyoulster United
Kilbogget Park - Pitch 4
Sun 10:00
U-8 Silver - Tom Hickey (DDSL)
Cabinteely FC
Ballyoulster United
Kilbogget Park - Pitch 4
Sun
10:00
Cabinteely FC
v
Templeogue United
U-10 DIV 5 - Paul Cotterell (DDSL)
Kilbogget Park - Pitch 5
Sun
10:00
U-10 DIV 5 - Paul Cotterell (DDSL)
Cabinteely FC
vs
Templeogue United
Kilbogget Park - Pitch 5
Sun 10:00
U-10 DIV 5 - Paul Cotterell (DDSL)
Cabinteely FC
Templeogue United
Kilbogget Park - Pitch 5
Sun
10:00
Cabinteely FC
v
Terenure Rangers FC
U-15 DIV 4 - Ed Verhoeven (DDSL)
Kilbogget Park - Pitch 12
M. Moore
Sun
10:00
U-15 DIV 4 - Ed Verhoeven (DDSL)
Cabinteely FC
vs
Terenure Rangers FC
Kilbogget Park - Pitch 12
M. Moore
Sun 10:00
U-15 DIV 4 - Ed Verhoeven (DDSL)
Cabinteely FC
Terenure Rangers FC
Kilbogget Park - Pitch 12
M. Moore
Sun
10:00
Malahide United FC
v
Cabinteely FC
U-10 DIV 3 - Graeme Whelan (DDSL)
Gannon Park
Sun
10:00
U-10 DIV 3 - Graeme Whelan (DDSL)
Malahide United FC
vs
Cabinteely FC
Gannon Park
Sun 10:00
U-10 DIV 3 - Graeme Whelan (DDSL)
Malahide United FC
Cabinteely FC
Gannon Park
Sun
10:00
Knocklyon United FC
v
Cabinteely FC
U-10 DIV 13 - Darren Mulhall (DDSL)
Ballycullen Park
Sun
10:00
U-10 DIV 13 - Darren Mulhall (DDSL)
Knocklyon United FC
vs
Cabinteely FC
Ballycullen Park
Sun 10:00
U-10 DIV 13 - Darren Mulhall (DDSL)
Knocklyon United FC
Cabinteely FC
Ballycullen Park
Sun
10:00
Drumcondra AFC
v
Cabinteely FC
U-11 DIV 4 - Mick Cassidy (DDSL)
tba
Sun
10:00
U-11 DIV 4 - Mick Cassidy (DDSL)
Drumcondra AFC
vs
Cabinteely FC
tba
Sun 10:00
U-11 DIV 4 - Mick Cassidy (DDSL)
Drumcondra AFC
Cabinteely FC
tba
Sun
10:00
Peamount United
v
Cabinteely FC
U-12 DIV 4 - Tony Woods (DDSL)
The Gondola; Newcastle or Greenogue
Sun
10:00
U-12 DIV 4 - Tony Woods (DDSL)
Peamount United
vs
Cabinteely FC
The Gondola; Newcastle or Greenogue
Sun 10:00
U-12 DIV 4 - Tony Woods (DDSL)
Peamount United
Cabinteely FC
The Gondola; Newcastle or Greenogue
Sun
11:00
Clontarf FC
v
Cabinteely FC
U-15 DIV 1 - Mick Smith (DDSL)
St. Anne's Park
Sun
11:00
U-15 DIV 1 - Mick Smith (DDSL)
Clontarf FC
vs
Cabinteely FC
St. Anne's Park
Sun 11:00
U-15 DIV 1 - Mick Smith (DDSL)
Clontarf FC
Cabinteely FC
St. Anne's Park
Sun
11:00
St. John Vianney FC
v
Cabinteely FC
U-13 DIV 7 - Ed Traynor (DDSL)
Kilmore Drive
Sun
11:00
U-13 DIV 7 - Ed Traynor (DDSL)
St. John Vianney FC
vs
Cabinteely FC
Kilmore Drive
Sun 11:00
U-13 DIV 7 - Ed Traynor (DDSL)
St. John Vianney FC
Cabinteely FC
Kilmore Drive
Sun
11:00
Newbridge Town FC
v
Cabinteely FC
U-16M - Ben Monaghan (DDSL)
Station Road
Sun
11:00
U-16M - Ben Monaghan (DDSL)
Newbridge Town FC
vs
Cabinteely FC
Station Road
Sun 11:00
U-16M - Ben Monaghan (DDSL)
Newbridge Town FC
Cabinteely FC
Station Road
Sun
11:15
Cabinteely FC
v
Firhouse Carmel FC
U-9 Blue Girls - Johnny Cheng (DDSL)
Kilbogget Park - Pitch 4
Sun
11:15
U-9 Blue Girls - Johnny Cheng (DDSL)
Cabinteely FC
vs
Firhouse Carmel FC
Kilbogget Park - Pitch 4
Sun 11:15
U-9 Blue Girls - Johnny Cheng (DDSL)
Cabinteely FC
Firhouse Carmel FC
Kilbogget Park - Pitch 4
Sun
11:30
Cabinteely FC
v
Mount Merrion
U-13 DIV 3 GIRLS - Jer Gibbons (DDSL)
Kilbogget Park - Pitch 6
D. Browne
Sun
11:30
U-13 DIV 3 GIRLS - Jer Gibbons (DDSL)
Cabinteely FC
vs
Mount Merrion
Kilbogget Park - Pitch 6
D. Browne
Sun 11:30
U-13 DIV 3 GIRLS - Jer Gibbons (DDSL)
Cabinteely FC
Mount Merrion
Kilbogget Park - Pitch 6
D. Browne
Sun
11:30
Cabinteely FC
v
St. Mary's Boys FC
U-12 DIV 10 - Stephen Casey (DDSL)
Kilbogget Park - Pitch 7
P. Thompson
Sun
11:30
U-12 DIV 10 - Stephen Casey (DDSL)
Cabinteely FC
vs
St. Mary's Boys FC
Kilbogget Park - Pitch 7
P. Thompson
Sun 11:30
U-12 DIV 10 - Stephen Casey (DDSL)
Cabinteely FC
St. Mary's Boys FC
Kilbogget Park - Pitch 7
P. Thompson
Sun
12:00
Cabinteely FC
v
Terenure Rangers FC
U-16C1 - Nicola Silke (DDSL)
Kilbogget Park - Pitch 12
M. Moore
Sun
12:00
U-16C1 - Nicola Silke (DDSL)
Cabinteely FC
vs
Terenure Rangers FC
Kilbogget Park - Pitch 12
M. Moore
Sun 12:00
U-16C1 - Nicola Silke (DDSL)
Cabinteely FC
Terenure Rangers FC
Kilbogget Park - Pitch 12
M. Moore
Sun
12:00
St. Francis FC
v
Cabinteely FC
U-16A1 - Aidan Phelan (DDSL)
John Hyland Park - Baldonnell
Sun
12:00
U-16A1 - Aidan Phelan (DDSL)
St. Francis FC
vs
Cabinteely FC
John Hyland Park - Baldonnell
Sun 12:00
U-16A1 - Aidan Phelan (DDSL)
St. Francis FC
Cabinteely FC
John Hyland Park - Baldonnell
Sun
12:00
Cabinteely FC
v
St. Pauls Artane FC
U-17M - Thomas McGuirk (DDSL)
Kilbogget Park - Pitch 11
D. Gallagher
Sun
12:00
U-17M - Thomas McGuirk (DDSL)
Cabinteely FC
vs
St. Pauls Artane FC
Kilbogget Park - Pitch 11
D. Gallagher
Sun 12:00
U-17M - Thomas McGuirk (DDSL)
Cabinteely FC
St. Pauls Artane FC
Kilbogget Park - Pitch 11
D. Gallagher
Sun
12:45
Cabinteely FC
v
Shelbourne Academy
U-13 DIV 1 - Graham Swan (DDSL)
Kilbogget Park - Pitch 1
D. Browne
Sun
12:45
U-13 DIV 1 - Graham Swan (DDSL)
Cabinteely FC
vs
Shelbourne Academy
Kilbogget Park - Pitch 1
D. Browne
Sun 12:45
U-13 DIV 1 - Graham Swan (DDSL)
Cabinteely FC
Shelbourne Academy
Kilbogget Park - Pitch 1
D. Browne
Sun
12:45
Cabinteely FC
v
Cambridge FC
U-13 DIV 4 - JP O'Beirne (DDSL)
Kilbogget Park - Pitch 7
P. Thompson
Sun
12:45
U-13 DIV 4 - JP O'Beirne (DDSL)
Cabinteely FC
vs
Cambridge FC
Kilbogget Park - Pitch 7
P. Thompson
Sun 12:45
U-13 DIV 4 - JP O'Beirne (DDSL)
Cabinteely FC
Cambridge FC
Kilbogget Park - Pitch 7
P. Thompson
Sun
14:00
Cabinteely FC
v
St. Mochtas FC
U-17P - Andy Free (DDSL)
Kilbogget Park - Pitch 12
M. Moore
Sun
14:00
U-17P - Andy Free (DDSL)
Cabinteely FC
vs
St. Mochtas FC
Kilbogget Park - Pitch 12
M. Moore
Sun 14:00
U-17P - Andy Free (DDSL)
Cabinteely FC
St. Mochtas FC
Kilbogget Park - Pitch 12
M. Moore
Sun
14:00
Bluebell / Knockmitten
v
Cabinteely FC
U-17A - Lee Quinlivan (DDSL)
Knockmitten Park
Sun
14:00
U-17A - Lee Quinlivan (DDSL)
Bluebell / Knockmitten
vs
Cabinteely FC
Knockmitten Park
Sun 14:00
U-17A - Lee Quinlivan (DDSL)
Bluebell / Knockmitten
Cabinteely FC
Knockmitten Park
Sun
14:00
Cabinteely FC
v
Leixlip United FC
U-18P - Davy Stone (DDSL)
Kilbogget Park - Pitch 11
D. Gallagher
Sun
14:00
U-18P - Davy Stone (DDSL)
Cabinteely FC
vs
Leixlip United FC
Kilbogget Park - Pitch 11
D. Gallagher
Sun 14:00
U-18P - Davy Stone (DDSL)
Cabinteely FC
Leixlip United FC
Kilbogget Park - Pitch 11
D. Gallagher
Fri 29 Mar 2024
Fri
19:45
Bray Wanderers FC
v
Cobh Ramblers
First Team (LOI First Division)
The Carlisle Grounds, Bray
Fri
19:45
First Team (LOI First Division)
Bray Wanderers FC
vs
Cobh Ramblers
The Carlisle Grounds, Bray
Fri 19:45
First Team (LOI First Division)
Bray Wanderers FC
Cobh Ramblers
The Carlisle Grounds, Bray
Fri 05 Apr 2024
Fri
19:45
Bray Wanderers FC
v
Athlone Town FC
First Team (LOI First Division)
The Carlisle Grounds, Bray
Fri
19:45
First Team (LOI First Division)
Bray Wanderers FC
vs
Athlone Town FC
The Carlisle Grounds, Bray
Fri 19:45
First Team (LOI First Division)
Bray Wanderers FC
Athlone Town FC
The Carlisle Grounds, Bray
Fri 19 Apr 2024
Fri
19:45
Bray Wanderers FC
v
Treaty United
First Team (LOI First Division)
The Carlisle Grounds, Bray
Fri
19:45
First Team (LOI First Division)
Bray Wanderers FC
vs
Treaty United
The Carlisle Grounds, Bray
Fri 19:45
First Team (LOI First Division)
Bray Wanderers FC
Treaty United
The Carlisle Grounds, Bray
Fri 26 Apr 2024
Fri
19:45
Bray Wanderers FC
v
Kerry FC
First Team (LOI First Division)
The Carlisle Grounds, Bray
Fri
19:45
First Team (LOI First Division)
Bray Wanderers FC
vs
Kerry FC
The Carlisle Grounds, Bray
Fri 19:45
First Team (LOI First Division)
Bray Wanderers FC
Kerry FC
The Carlisle Grounds, Bray
Fri 03 May 2024
Fri
17:00
Bray Wanderers FC
v
Cobh Ramblers
First Team (LOI First Division)
The Carlisle Grounds, Bray
Fri
17:00
First Team (LOI First Division)
Bray Wanderers FC
vs
Cobh Ramblers
The Carlisle Grounds, Bray
Fri 17:00
First Team (LOI First Division)
Bray Wanderers FC
Cobh Ramblers
The Carlisle Grounds, Bray
Mon 06 May 2024
Mon
17:00
Bray Wanderers FC
v
Finn Harps
First Team (LOI First Division)
The Carlisle Grounds, Bray
Mon
17:00
First Team (LOI First Division)
Bray Wanderers FC
vs
Finn Harps
The Carlisle Grounds, Bray
Mon 17:00
First Team (LOI First Division)
Bray Wanderers FC
Finn Harps
The Carlisle Grounds, Bray
Fri 17 May 2024
Fri
19:45
Bray Wanderers FC
v
Cork City
First Team (LOI First Division)
The Carlisle Grounds, Bray
Fri
19:45
First Team (LOI First Division)
Bray Wanderers FC
vs
Cork City
The Carlisle Grounds, Bray
Fri 19:45
First Team (LOI First Division)
Bray Wanderers FC
Cork City
The Carlisle Grounds, Bray